عالمِ حقیقت

   دنیای مَجاز به من آموخت: زن و مرد میتوانند باهم مهربان باشند؛ می توانیم حرف دلمان را آزاد بنویسیم و بیان کنیم؛ میتوانیم خودمان باشیم؛ میتوانیم از دور دوست بداریم و دوست داشته شویم؛ میتوانیم به کسانی دل ببندیم و اعتماد کنیم که هرگزندیدیمشان؛ میتوانیم جنسیت را فراموش کنیم و بدون توقع رفاقت کنیم.

   این دنیا به من آموخت: تقدیم کردن یک گل و تحسین کردن زیباییها و احوالپرسی با جنس مخالف گستاخی نیست؛ بلکه محبت و احترام است. دیگران را بپذیریم بی انکه بدانیم کیستند و چیستند؟ "دنیای مجازی فضای دل ماست".

   این جهان به من آموخت: اهل جهان با هم برابرند! اما به قول جورج اورول ( نویسنده کتاب قلعه حیوانات) همه ی آدمها با هم برابرند، اما پولدارها محترم ترند! اما دخترها پر طرف دارترند، اما بچه ها واجب ترند، اما خانمها مقدم ترند! اما سفیدها برترند و سیاه ها بدبخت ترند. البته تبعیضی در کار نیست؛ در کل همه ی آدمها با هم برابرند،  اما بعضی ها برابرترند!

   به امید روزی که این شکاف ها با عدالت پر شوند؛ چه حقوق آدمیان، چه عالم حقیقت... .

واقعا فضای مجازی به خصوص وبلاگ جنسیت نمیشناسه و این عالیه
 به امید اون روز..
:)
:)
فقط میتوانم بگویم...به امید آن روز
:)
به امید روز خوب
:)
ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
Designed By Erfan Powered by Bayan