چالش دست خط...

به نام خدا

عرض سلام و ادب و احترام دارم خدمت یکایک دوستان عزیز. لحظتون بخیر. بِیرامیز موبارَک (عیدتون مبارک :)

چالش دست خط یا handwriting در پیش داریم. یک سری توضیحات در پوستر ارائه شده اما توضیحات تکمیلی در این صفحه قرار خواهد گرفت.

شرایط مسابقه: هرکسی، در هرسنی، در هر جایی که هست می تونه در این چالش مسابقه شرکت کنه. منظور و هدف از دست خط، خط خودکاری است که شما به طور روزانه اون رو به رشته تحریر در میارین ( پس نوشتن به شکل فونت تحریری یا همون نستعلیق نیست؛ خودتون باشید :). عکس برداری از پیج باید به شکلی باشه که پیج نور کافی رو داشته باشه و تا حد ممکن با کیفیت باشه و از زدن هر نوع افکت بر روی تصویر خودداری کنید (نمیتونم کیفیت خاصی رو بگم چون گوشی های عزیزان یکی نیست).

توجه داشته باشید آثار منتخب در این وبلاگ به نمایش در میاد؛ از شرکت کننده های عزیز می خوام که در صورت تمایل برای اینکه این چالش مسابقه رنگ و بوی دیگه ای داشته باشه با معرفی این وبلاگ در وبلاگ خودتون این چالش مسابقه رو به شکوه خودش برسونین. با ارائه پوستر بالا و آدرس دهی از ما حمایت کنید :)

اما جوایز: همه جوایز از جنس کتاب هستند. نفرات اول تا سوم حق انتخاب کتاب از جانب خودشون رو دارند. نباید مبلغ کتاب برای نفر اول بیشتر از 400/000هزارریال بیشتر باشه و نفرات دوم و سوم حداکثر بهای کتابشون باید 300/000هزارریال باشه. به نفرات چهارم و پنجم به رسم یادبود کتابی هدیه خواهیم داد.

اما نحوه ارائه کتاب ها ؛ اون دسته از عزیزانی که به حقیر اعتماد کنند و آدرس در اختیارمون بگذارند؛ کتاب رو پست خواهیم کرد. اما اگر به هر دلیلی کسی راضی به ارائه آدرس نباشد؛ مبلغ هدیه رو به حسابشون انتقال میدیم (باید باهاش کتاب بخرند و عکسش رو واسمون بفرستن :).

مهلت ثبت نام و اعلام آمادگی تا جمعه این هفته است و تا پنج شنبه متن انتخابی رو قرار خواهم داد و تا روز دوشنبه هفته آینده مهلت دارید تا آثارتون رو ارسال کنید. تا جمعه هفته آینده نفرات برتر معرفی خواهند شد.

يكشنبه ۴ آذر ۹۷ , ۱۷:۵۶ وحیده پوربافرانی
خوش به حال خوش خط ها 🙂
بالاخره اولین پیام متن اومد :)
فعلا کسی اعلام آمادگی نکرده خانم پوربافرانی :/
شما که دستی بر هنر دارین چرا شرکت نمی کنید؟!
دوشنبه ۵ آذر ۹۷ , ۱۲:۴۰ وحیده پوربافرانی
خط بنده چندان حرفه ای نیست. بد نمی نویسم اما خوشنویس هم نیستم. میدان رو برای هنرمندان خالی می گذارم 😊
شکست نفسی می فرمایید. قراره اونجوری که به صورت روزمره می نویسیم بنویسیم.
به نظرتون احترام می گذارم. 
من که هیچ میدانی نمی بینم، فک کنم کلا کنسل بشه بره 😊😊😊
Powered by Bayan